شمشیر شکسته عبیدا...  و خنجر تیز کوفیان

عیسی (ع) پیامبری است که تمام قامت در برابر شبکه ظلم و ستم علمای یهودی قد برافراشت و علم مبارزه را در برابر دیدگان امپراطوری روم بر زمین کوبید. بعد آن همه سختی نیز در اثر توطئه یهودیان و رومیان و نیز خیانت یکی از یاران در معرض شهادت قرار گرفت. اما خدای تعالی او را به آسمان ها برد تا نشانه ای باشد برای بشریت و ذخیره ای از برای موعود (عج). برای مسیحیان کنونی اما مسیح (ع)، تنها قدیسه ایست که با فدا کردن جان خویش آدمیان را از دست گناه آسودگی بخشید و ننگ از دامان بشریت کوتاه کرد. که کن هر آنچه خواهی اکنون، ای انسان!

شمشیر شکسته عبیدا...  و خنجر تیز کوفیان

عیسی (ع) پیامبری است که تمام قامت در برابر شبکه ظلم و ستم علمای یهودی قد برافراشت و علم مبارزه را در برابر دیدگان امپراطوری روم بر زمین کوبید. بعد آن همه سختی نیز در اثر توطئه یهودیان و رومیان و نیز خیانت یکی از یاران در معرض شهادت قرار گرفت. اما خدای تعالی او را به آسمان ها برد تا نشانه ای باشد برای بشریت و ذخیره ای از برای موعود (عج). برای مسیحیان کنونی اما مسیح (ع)، تنها قدیسه ایست که با فدا کردن جان خویش آدمیان را از دست گناه آسودگی بخشید و ننگ از دامان بشریت کوتاه کرد. که کن هر آنچه خواهی اکنون، ای انسان!

حسین (ع) امامی است که تمام قامت در برابر شبکه ظلم و ستم علمای خودفروخته منافق قد برافراشت و علم مبارزه را در برابر دیدگان حکومت جور امیه بر زمین کوبید. بعد آن همه سختی، در اثر طوتئه ابن زیاد، طمع عمر سعد، سنگدلی شمر و خیانت کوفیان شیعه امیرالمومنین (ع) به شهادت رسید. خدا وی و یارانش را به خون غلتیده می خواست و خانواده اش را اسی اراده فرموده بود تا حسین نشانه ای باشد برای تمام بشر، چراغی باشد برای هر که در سینه اش قلبی دارد و ذخیره ای باشد برای حیات جبهه حق تا ظهور موعود (عج). برای شیعیان سالار شهیدان رمز مقاومت و امید جهاد و دلیل حیات است. که تو چگونه ساکت نشینی وقتی عزیز دل زهرا (س) بر خاک گرم نینوا افتاده، ای انسان!

مقطع زمانی اول: دی 87 ، سالگرد میلاد عیسی مسیح (ع)، و محرم سبط النبی (ص).

بوش که همه چیزش را از دست داده بود با همکاری اسرائیل برنامه نهایی را طرح ریزی و اجرا کردند؛ قتل عام غزه. کردند هر آنچه که خواستند شاید که اندک مایه ظفری به چنگ آید اما ... اما خروش رهبر مسلمانان جهان بر سر استکبار همه چیز را به هم ریخت. جهان اسلام به پا خاست، چرا که ملت ایران به پا خاسته بودند. ملت همه کار کردند؛ از راهپیمایی در نماز جمعه تا تجمع فرهنگیان مقابل سازمان ملل. از تجمع دانشجویان در فرودگاه جهت اعزام به غزه تا تحصن در برابر سفارت اردن و دفتر حافظ منافع مصر و حضور در باغ قلهک. این خشم مقدس و انقلابی، این وحدت یکپارچه و این شور بی پایان همه از برای چنگ زدن این مله به سرور سهیدان بود. غزه کربلا شده بود و ملت غیور ایران سپاهی برای روانه شدن تا کربلا! صد حیف ام که این بار اما راه بسته بود. مسیحیان اما به کریسمس خود پرداختند الا بعضی افراد که هنوز ته مانده دلشان چیزی از عاطفه مانده بود. جالب اینجاست که این بار نیز یهودیان قتل و فتنه به پا کرده بودن! کی؟ در سالگرد میلاد مسیح (ح). کجا؟ محل تولد پسر مریم پاک، غزه. ولی مسیح مبارز برای انها مرده است. مسیح تنها یک قدیس است!

مقطع زمانی دوم: خرداد 88 ، پای صندوق های رأی، میلاد دخت النبی (ص).

ملت ایران حماسه ای آفریدند که انگشت تعجب همگان را در دهانشان برد. 85 درصد مردم ایران در انتخاباتی شرکت کردند که چشم مستکبران عالم بدان دوخته شده بود. در انتخابات سال 2008 آمریکا که کلی جمعیت آمدند و اوباما را تا کاخ سفید حلواحلوا کردند و رکورد شکستند و برای جهان الگو شدند، مشارکت کمی از 60 درصد بیشتر شد. اتحاد و همدلی مردم ایران به اوج خود رسیده بود و این یعنی قدرت جمهوری اسلامی. بعد از ظهر 22 خرداد آمریکا در بدترین وضعیت ممکن قرار داشت. ملتی که شش ماه قبل با حمیتی خاص شوری در جهان اسلام برپا کرده بودند، حالا در یک صحنه بی نظیر، همه مسلمانان را به نظاره جمهوری اسلامی دعوت می نمودند. که ایران الگوست! چه مانده برای آمریکا کنون؟ دیگر به کجای جهان اسلام چشم طمع بدوزد؟ که این ملت ید واحده اند.

مقطع زمانی دوم: خرداد 88 ، فردای انتخابات، میلاد دخت النبی (ص).

شیشه می شکنند، سطل آتش می زنند، اتوبوس داغان می کنند و حتی خودپرداز نابود می سازند ... چه شده؟ جمهوری اسلامی در انتخابات تقلب کرده است! گسترش می یابد، سطل های بیشتر و مغازه های بیشتر. موتور ها و اتومبیل ها هم که اضافه شده اند ... راهپیمایی هم چاشنی می شود، تجمع ها هم آغاز می گردد ... و در نهایت شکافی عمیق، بین ملت اتفاق می افتد، تفرقه جای اتحاد را می گیرد، شک و ظن جای اعتماد و الفت را پر می کند. و می شود آنچه ک هنباید بشود، ملت ضعیف می شود. مشاجرات و جدل ها کار خود را می کنند و زخمی عمیق بر پیکر امت وارد می سازند. البته که این زخم ها ایران را از پای در نمی آورد اما قدرت جهاد و جنگاوری اش را که می کاهد.

مقطع زمانی چهارم: پاییز 88 ، نزدیک به محرم سبط النبی (ص).

دیکتاتور یمن کمر به قتل عام شیعیان (زیدیان) صعده می بندد. برای بار پنجم یا ششم حمله آغاز می کند. این بار با تمام قوا و همکاری آل سعود. عربستان کافر ترسو نیز یورش می آورد؛ که امنیت ما هم در خطر است!! میریزند و می کشند محبین امیرالمونین (ع) را. این بار اما ملت ایران سرگرم جنبش سبز است. این زخم آن قدر عمیق هست که ملت فعلا توانایی پشتیبانی از مظلوم دیگری را نداشته باشد ... البته نوع جبهه بندی در این جنگ به گونه ایست که دست جمهوری اسلامی چون جنگ غزه باز نیست. (هنوز که کاری نکرده متهم به برافروختن جنگ در کشور سنی یمن است!!) ولی این نکته نباید ما را به اشتباه اندازد که آنچه عربستان را چنین گستاخ در قتل عام کرده است، مشغول بودن بزرگترین ملت مبارز منطقه در درون خود است. اگر جریان بعد از انتخابات و خط نفاق سبز به وجود نمی آمد، ملت غیور ایران چنان درسی به وهابیان خونخوار می داد که دیگر فکر چنین گستاخی و درندگی را برای بار دیگر به خود ندهند.

همیشه وقتی جبهه حق در قدرت است دشمن جرأت نگاه چپ هم ندارداین خط نفاق و دورویی است که به صحنه می آید و ضرباتی سهمگین بر پیکره امت اسلام وارد می سازد. در غدیر، پس از نا امیدی مشرکین، منافقان مانع تحقق خواست الهی شدند. در صفین هم از معاویه کاری بر نیامد اما خوارج پایان جنگ را چنان کردند. در جریان امام حسن (ع) نیز معاویه از طریق فرماندهان سپاه خود حضرت، پذیرش صلح را بر ایشان تحمیل کرد. در کربلا نیز  کاری از عبید ا... ساخته نبود اگر کوفیان دورو با مسلم نمی کردند آنچه کردند را. در جریان کودتای سبز پس از انتخابات ایران هم] اگر نبود پشتیبانی ولی عصر (عج) و انجام وظیفه نایبش آیۀا... خامنه ای به صورتی تام و تمام، (روشنگری و تعیین مرز حق و باطل برای مردم و مدارا با سران فتنه تا حد امکان) معلوم نبود چه بر سر این ملت شهید داده می آمد ...

 

نوشته شده در تاریخ جمعه 25 آذر 1390    | توسط: مخف    |    | نظرات()